تبلیغات اینستاگرام

اینستاگرام در حال حاضر بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد. اینستاگرام پس از فیسبوک دومین شبکه اجتماعی محبوب جهان است و توانسته است در سال‌های گذشته با سرعت بالایی رشد کند. امروزه تبلیغات اینستاگرام برای اکثر شرکت‌ها بسیار ضروری است . تبلیغات اینستاگرام یکی از روش های تبلیغات بصری است ، با توجه به اهمیت عناصر بصری در تبلیغات اینستاگرام ، کمپین‌های تبلیغاتی می‌توانند کمک شایانی به شرکت شما برای آگاهی از برند برای مخاطبان هدف کنند .

برای اینکه بتوانید در اینستاگرام محصولات یا خدمات خود را به اندازه کافی و قابل توجه  بفروشید در مرحله اول به افزایش فالوور در اینستاگرام نیاز دارید . بایدچند هزار فالوور جذب کنید . چون زمانی که فالوورهای شما افزایش پیدا می‌کنند ، احتمال اینکه مشتری شما شوند بیشتر می‌شود .

 

تبلیغات موثر در اینستاگرام یکی از بهترین و سریع ترین راه های افزایش فالوور واقعی است .

 

انواع تبلیغات در اینستاگرام :

 

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

در این نوع تبلیغ، کلیپ 60 ثانیه‌ای شما همراه با متن، با بیشترین اثر و الهام‌بخشی در پیج‌های محبوب و پربیننده نمایش داده می‌شود. در تبلیغات ویدیویی، معیار ما دیده‌شدن کامل ویدئو است و تعرفه تبلیغات براساس تعداد بازدیدها محاسبه می‌شود.

 

تبلیغات ساعتی اینستاگرام

در این شیوه، آگهی شما (عکس یا ویدئو) همراه با متن آن، در پیج‌های منتخب و پربیننده نمایش داده می شود. تعرفه تبلیغات به‌صورت ساعتی محاسبه می شود که برای سهولت در انتخاب و اثربخشی بیشتر، پکیج‌های مختلفی ارائه شده است.

 

تبلیغات استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام به کاربران این شبکه اجتماعی امکان می‌دهد تا عکس‌ها و ویدیوها را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارند. استوری شما در پیج های پربیننده و محبوب به نمایش گذاشته میشود در ضمن پیج شما در استوری لینک میشود.

 

تبلیغات ایمپرشن اینستاگرام

تعرفه تبلیغات بازدیدی با محتوای عکس، چه به صورت تک عکس و چه به صورت گالری چندتایی به ازای هر هزار بازدید ایمپرشن 5 هزار تومان میبیاشد حداقل سفارش 50 هزار بازدید است.

 

مزایای تبلیغ در اینستاگرام

1- شروع بسیار سریع

2- روش تبلیغاتی مقرون به صرفه (شفافیت کامل تبلیغات و قیمت‌ها)

3- بزرگترین جامعه کاربری

4- قابلیت اندازگیری (گزارش تحلیلی و تخصصی)