ساخت اپلیکیشن ios

امروزه گوشی های اپل کاربران زیادی در بین مردم ایران دارند . با اینکه تعداد زیادی از اپلیکیشن  های ایرانی با این سیستم عامل دچار مشکل شده اند ولی همچنان سیستم عامل هوشمند شرکت اپل مشتریان زیادی دارد . بنابراین لازم است تا تمامی کسب و کارهای آنلاین و استارتاپ ها به ساخت اپلیکیشن با این نوع سیستم عامل نیز روی آورند زیرا مزایای زیادی را در اختیار مدیران و صاحبان کسب و کار قرار می دهد . 

 

ویژگی های یک اپلیکیشن

در طراحی اپلیکیشن مواردی بسیار زیادی است که می بایست رعایت شوند اما به طور کلی ما چند مورد از مهم ترین های آنها را برای شما شرح خواهیم داد :

 دارای نسخه اندروید و ای او اس باشد

سیستم عامل های اندروید و آی او اس پر استفاده ترین سیستم عامل های تلفن همراه در ایران هستند و اینکه اپلیکیشن شما در هر دو نسخه وجود داشته باشد باعث افزایش رضایت کاربران و افزایش استفاده از اپلیکیشن شما خواهد شد به طور کلی اگر اپلیکیشن تان از هرکدام از این دو سیستم عامل پشتیبانی نکند شما طیف بسیار وسیعی از کاربران خود را از دست خواهید داد .

 

 سرعت بالا

 

نبایستی وقت کاربران تان در نرم افزار شما به علت کندی تلف شود زیرا شک نکنید که در دنیا تکنولوژی ، همیشه افراد به دنبال پر سرعترین ها هستند تا در کمترین زمان بیشترین پاسخگویی را به آنها داشته باشد .

 

 امنیت

مهم ترین ویژگی برای کاربران شما حفظ اطلاعات و داده های آنهاست . اینکه بتوانید حریم شخصی آنها را حفظ کنید و اعتماد آنها را جلب کنید تاثیر بسزایی در محبوبیت تان دارد .

 

 بروز رسانی هدفمند و منظم

بر اساس نیاز های کاربرانتان مطالب موجود و یا قابلیت های موجود در اپلیکیشن آی او اس یا اندروید خود را بروز رسانی کنید تا به یک برنامه هدفمند برسید و رشد کنید.

 

 نظرات را بپرسید

راهی برای ارتباط با کاربرانتان داشته باشید تا از ضعف ها مشکلات و یا نقاط قوت برنامه تان با خبر شوید.

 

 آنالیز و بررسی

مهم است که از کاربرانتان آنالیزی دقیق داشته باشید یعنی بدانید چه چیزهایی را بیشتر پسندیده اند و یا با کدام بخش ها ارتباط بهتری پیدا کرده اند تا بتوانید به بهترین نحو نیازهایشان را پاسخ دهید .

 

 اشتراک گذاری

وجود امکان اشتراک گذاری در فضای مجازی می تواند باعث معرفی شما به سایر کاربران نیز شود و این به محبوبیت برند شما کمک شایانی خواهد نمود  .